• Sitemizi misafir olarak gezmektesiniz. Eğer üyemiz değilseniz, misafir olarak sitedeki bir çok aktiviteden faydalanamazsınız. Tüm aktivitelerimizden faydalanabilmek için ücretsiz olarak topluluğumuza dahil olabilir, gerek diğer üyeler ile gerekse İBYS entegratör firma yetkilileri ile sohbet edebilir, konular açabilir, mesajlar yazabilir, anketlere katılabilirsiniz. Kayıt işlemi hızlı, ücretsiz ve çok basittir. Lütfen kayıt bağlantısını tıklayınız.
 • İSGSİS www.isgsis.com Ocak 2019 dan beridir yeni bakanlık sunucularına eğitim verilerini sorunsuz aktarmaktadır. Bu listeye ürün adını yazdırmak isteyen firmalar lütfen https://www.ibyssorucevap.com/yardim/iletisim/ bölümünden site yönetimi ile iletişime geçsinler.
 • İBYS entragratör firma bildirim sistemi: Çevrim dışıdır. Bildirim açma sayfasına ulaşılamamaktadır.
 • İBYS sunucuları çevrim içidir.
 • Eğitim verisi gönderim durumu: Servisler çalışır durumdadır. Eğitim verileri gönderilebilmektedir.
 • E-reçete gönderim durumu: e-reçete sistemi çevrimiçi durumda ve çalışmaktadır.
 • Tehlike kaynak bildirim durumu: Risk değerlendirmesine bağlı olarak bildirimi yapılacak tehlike kaynaklarının bildirim web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden tehlike kaynağı bildirimi yapılmamaktadır an itibarı ile.
 • Muayene detay bildirim durumu: İş yeri sağlık gözetimi kapsamında çalışan sağlığı çalışmalarından olan çalışan muayenelerinin detay bildirimi yapılacak web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden muayene detay bildirimi yapılmamaktadır an itibarı ile.
 • Olay bildirim durumu: İş güvenliği kapsamında olay bildirimlerinin detay aktarımı yapılacak web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden olay bildirimleri detayları aktarımı yapılmamaktadır an itibarı ile.

ibys whatsapp grubu

 1. ibyssorucevap

  İBYS Soru Cevap Whatsapp Grubu

  İBYS soru Cevap Whatsapp Grubuna Katılım Davet Bağlantısı, https://chat.whatsapp.com/KTWZUvkyYpFBjqa8hnnJmJ Grup Açıklaması; Resmi bir grup değildir. İBYS yani İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi projesi, süreçleri, gidişatı, yetkili firmalar, bakanlık çalışmaları vb. hakkında bilgi...
 2. ibyssorucevap

  İBYS Bilgilendirme Hattı Whatsapp Grubu

  İBYS Bilgilendirme Hattı Whatsapp Grubuna Katılım Davet Bağlantısı, (Mesaj yazımına kapalıdır) https://chat.whatsapp.com/9lGcVxkcRrtLDtL0R2bTef Resmi bir grup değildir. Bu grup üyelerin mesaj yollamasına kapalıdır. İBYS süreçleri hakkında genel duyurular yapılmaktadır grup yöneticileri...
Üst