• Sitemizi misafir olarak gezmektesiniz. Eğer üyemiz değilseniz, misafir olarak sitedeki bir çok aktiviteden faydalanamazsınız. Tüm aktivitelerimizden faydalanabilmek için ücretsiz olarak topluluğumuza dahil olabilir, gerek diğer üyeler ile gerekse İBYS entegratör firma yetkilileri ile sohbet edebilir, konular açabilir, mesajlar yazabilir, anketlere katılabilirsiniz. Kayıt işlemi hızlı, ücretsiz ve çok basittir. Lütfen kayıt bağlantısını tıklayınız.
  • İSGSİS www.isgsis.com Ocak 2019 dan beridir yeni bakanlık sunucularına eğitim verilerini sorunsuz aktarmaktadır. Bu listeye ürün adını yazdırmak isteyen firmalar lütfen https://www.ibyssorucevap.com/yardim/iletisim/ bölümünden site yönetimi ile iletişime geçsinler.
  • İBYS entragratör firma bildirim sistemi: Çevrim dışıdır. Bildirim açma sayfasına ulaşılamamaktadır.
  • İBYS sunucuları çevrim içidir.
  • Eğitim verisi gönderim durumu: Servisler çalışır durumdadır. Eğitim verileri gönderilebilmektedir.
  • E-reçete gönderim durumu: e-reçete sistemi çevrimiçi durumda ve çalışmaktadır.
  • Tehlike kaynak bildirim durumu: Risk değerlendirmesine bağlı olarak bildirimi yapılacak tehlike kaynaklarının bildirim web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden tehlike kaynağı bildirimi yapılmamaktadır an itibarı ile.
  • Muayene detay bildirim durumu: İş yeri sağlık gözetimi kapsamında çalışan sağlığı çalışmalarından olan çalışan muayenelerinin detay bildirimi yapılacak web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden muayene detay bildirimi yapılmamaktadır an itibarı ile.
  • Olay bildirim durumu: İş güvenliği kapsamında olay bildirimlerinin detay aktarımı yapılacak web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden olay bildirimleri detayları aktarımı yapılmamaktadır an itibarı ile.

ibys İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi Soru & Cevap

Etiket bulutu

2018 eylem planı 2018 ibys 2018 ibys eylem planı 2019 ibys 2020 ibys 2020 ibys eylem planı 2020 ibys planı 2020 ibys yol haritası 2021 ibys 2021 ibys eylem planı 2021 ibys planı 2021 ibys yol haritası 211 211 hatası 211 hatası nedir 211 numaralı hata calışanlarınisgeğitimi csgb çsgb yazılımı e-reçete eğitim eğitim verisi gönderebilenler entegratör firma başvurusu ereçete erişim talep formu eylem planı güncel ibys güncel ibys entegratör listesi ibys ibys 2020 ibys 2020 entegratör listesi ibys 2020 listesi ibys 2021 ibys başvuru ibys çsgb ibys duyuru ibys eğitim gönderimi ibys entegratör ibys entegratör başvurusu ibys entegratör firma ip talep ibys entegratörleri ibys entegratörü ibys etkinlik ibys genelge ibys genelgesi ibys hakkında ibys ip talebi ibys liste ibys mail grubu ibys nedir ibys sitesi ibys sohbet ibys sohbetleri ibys soru cevap ibys sunu ibys veri paylaşımı ibys veri seti ibys veri setleri ibys web servis güncellemesi ibys whatsapp grubu ibys yazılımı ibys yazılımı nedir ibys yetkili firma ibys yetkili firmalar ip erişim talep ip talebi iş güvenliği yazılımı iş sağlığı ve güvenliği bilgi yönetim sistemi iş sağlığı ve güvenliği yazılımı iş yeri hekim kayıtlarının paylaşılması iş yeri hekimi ve işe giriş muayene bilinmezi iş yeri hekiminin işe girecek personele ait önceki tanılarını inceleyebilmesi iş yeri hekiminin işe giriş muayenesindeki sıkıntıları işe giriş muayene bilinmezlerinin giderilmesi işe giriş muayenesinde kişi beyanına dayalı muayenenin zararları işe giriş muayenesinde madde kullanım bilgisi işe giriş muayenesinde önceden konulmuş tanı bilgileri işe giriş muayenesindeki eksikler işe giriş muayenesindeki eksiklerin giderilmesi isg yazılımı isgeğitimleri isggm isggm yazılımı isgsis isgsis iş yeri özet sayfası isgsis.com iskele iskele kurulum rehberi iskele kurulumu iskele kurulumu nasıl yapılır iskele nasıl kurulur mustafa tülü önceki tanılar orhan koç soap tescilli isg yazılımı uzaktanegitim uzaktanisgeğitimi uzaktanisgegitimleri veri paylaşımı
Güvendesin Türkiye

Çevrimiçi üyeler

Çevrimiçi bir üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
319
Mesajlar
459
Cevapsız sorular
36
Cevaplanan sorular
10
Üyeler
307
Son üye
ertemak

Son kaynaklar

İBYS Entegratör Resmi Geri Bildirim Sistemi

Bakanlık tarafından İBYS entegratörü yazılım firmaları için açılmış, resmi geri bildirim sistemi. Bu site İSG yazılımı kullanıcıları için değildir.

GİRİŞ
Üst