• Sitemizi misafir olarak gezmektesiniz. Eğer üyemiz değilseniz, misafir olarak sitedeki bir çok aktiviteden faydalanamazsınız. Tüm aktivitelerimizden faydalanabilmek için ücretsiz olarak topluluğumuza dahil olabilir, gerek diğer üyeler ile gerekse İBYS entegratör firma yetkilileri ile sohbet edebilir, konular açabilir, mesajlar yazabilir, anketlere katılabilirsiniz. Kayıt işlemi hızlı, ücretsiz ve çok basittir. Lütfen kayıt bağlantısını tıklayınız.
 • İSGSİS www.isgsis.com Ocak 2019 dan beridir yeni bakanlık sunucularına eğitim verilerini sorunsuz aktarmaktadır. Bu listeye ürün adını yazdırmak isteyen firmalar lütfen https://www.ibyssorucevap.com/yardim/iletisim/ bölümünden site yönetimi ile iletişime geçsinler.
 • İBYS entragratör firma bildirim sistemi: Çevrim dışıdır. Bildirim açma sayfasına ulaşılamamaktadır.
 • İBYS sunucuları çevrim içidir.
 • Eğitim verisi gönderim durumu: Servisler çalışır durumdadır. Eğitim verileri gönderilebilmektedir.
 • E-reçete gönderim durumu: e-reçete sistemi çevrimiçi durumda ve çalışmaktadır.
 • Tehlike kaynak bildirim durumu: Risk değerlendirmesine bağlı olarak bildirimi yapılacak tehlike kaynaklarının bildirim web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden tehlike kaynağı bildirimi yapılmamaktadır an itibarı ile.
 • Muayene detay bildirim durumu: İş yeri sağlık gözetimi kapsamında çalışan sağlığı çalışmalarından olan çalışan muayenelerinin detay bildirimi yapılacak web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden muayene detay bildirimi yapılmamaktadır an itibarı ile.
 • Olay bildirim durumu: İş güvenliği kapsamında olay bildirimlerinin detay aktarımı yapılacak web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden olay bildirimleri detayları aktarımı yapılmamaktadır an itibarı ile.

ibys eğitim gönderimi

 1. ibyssorucevap

  İSG Eğitim Verisi Gönderimi Yapabilen Yazılımlar Listesi

  İSG Eğitim Verisi Gönderimi Yapabilen Yazılımlar Listesi Sıra No Ürün Adı Ürün Adresi Gönderime Başladığı Tarih (Gerçek Ortam) 1 İSGSİS www.isgsis.com 19.01.2019 2 DiSG 03.02.2019 Bu listeye ürün adını yazdırmak isteyen firmalar lütfen...
 2. Murat Bayık

  İSGSİS ile ibys yeni sunucu ve servislerine İSG eğitim verileri gönderimi başladı

  İBYS yeni servislerinde sadece veri göndermek yetmiyor, gitmiş gibi görünen ve gönderildi başarılı mesajı almış bile olsanız, İBYS kendi veritabanına yazmıyor, önce beklemeye alıyor, kuyruğa atıyor, sonra tüm talep ve gönderimleri sırasıyla kontrol ederek onaylıyor veya reddediyor. Onaylananlar...
Üst