• Sitemizi misafir olarak gezmektesiniz. Eğer üyemiz değilseniz, misafir olarak sitedeki bir çok aktiviteden faydalanamazsınız. Tüm aktivitelerimizden faydalanabilmek için ücretsiz olarak topluluğumuza dahil olabilir, gerek diğer üyeler ile gerekse İBYS entegratör firma yetkilileri ile sohbet edebilir, konular açabilir, mesajlar yazabilir, anketlere katılabilirsiniz. Kayıt işlemi hızlı, ücretsiz ve çok basittir. Lütfen kayıt bağlantısını tıklayınız.
  • İSGSİS www.isgsis.com Ocak 2019 dan beridir yeni bakanlık sunucularına eğitim verilerini sorunsuz aktarmaktadır. Bu listeye ürün adını yazdırmak isteyen firmalar lütfen https://www.ibyssorucevap.com/yardim/iletisim/ bölümünden site yönetimi ile iletişime geçsinler.
  • İBYS entragratör firma bildirim sistemi: Çevrim dışıdır. Bildirim açma sayfasına ulaşılamamaktadır.
  • İBYS sunucuları çevrim içidir.
  • Eğitim verisi gönderim durumu: Servisler çalışır durumdadır. Eğitim verileri gönderilebilmektedir.
  • E-reçete gönderim durumu: e-reçete sistemi çevrimiçi durumda ve çalışmaktadır.
  • Tehlike kaynak bildirim durumu: Risk değerlendirmesine bağlı olarak bildirimi yapılacak tehlike kaynaklarının bildirim web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden tehlike kaynağı bildirimi yapılmamaktadır an itibarı ile.
  • Muayene detay bildirim durumu: İş yeri sağlık gözetimi kapsamında çalışan sağlığı çalışmalarından olan çalışan muayenelerinin detay bildirimi yapılacak web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden muayene detay bildirimi yapılmamaktadır an itibarı ile.
  • Olay bildirim durumu: İş güvenliği kapsamında olay bildirimlerinin detay aktarımı yapılacak web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden olay bildirimleri detayları aktarımı yapılmamaktadır an itibarı ile.

Bakanlık web servislerine ulaşamıyorum

Merhaba Admin,
Web siteniz hayırlı olsun. Rastladığıma çok memnun oldum. Kendi yazdığım programı kullanarak iş sağlığı kısmını e-recete dahil olmak üzere çözüyorum. İbys entegrasyonu yapmaya karar...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız. Giriş yapın veya üye olun.
 
Güvendesin Türkiye

Murat Bayık

Administrator
Site yetkilisi
Merhaba Bülent Bey,

Öncelikle sitemize üye olduğunuz için teşekkür ederiz.

İbysosrucevap sitesi bakanlığın resmi bir sitesi olmamakla beraber bizlerin kendi çapımızda bu konuda kamuoyunu aydınlatıcı ve bilgilendirici içerikler sunmak paylaşmak amaçlı kurduğumuz bir sitedir.

Kendi yazılımınız hayırlı olsun.

medula web entegrasyonu için herhangi bir akreditasyon gerekmiyor an itibarı ile ancak eğitim verisi ve sonrasında diğer isteneceklerin gönderimi için çalışma bakanlığından akredite olmanız lazım.


Bunun için https://ibys.csgb.gov.tr/FirmaBasvuru.aspx sayfasından bakanlıktan randevu almanız gerekmekte.

Bunun için öncelikle ticari bir kuruluş olmanız gerekir ve başvuru evraklarını tamamlamış olmanız gerekmekte.


Sormak istediğiniz bir konu olursa çekinmeden sorabilirsiniz.
 
Güvendesin Türkiye
Üst