• Sitemizi misafir olarak gezmektesiniz. Eğer üyemiz değilseniz, misafir olarak sitedeki bir çok aktiviteden faydalanamazsınız. Tüm aktivitelerimizden faydalanabilmek için ücretsiz olarak topluluğumuza dahil olabilir, gerek diğer üyeler ile gerekse İBYS entegratör firma yetkilileri ile sohbet edebilir, konular açabilir, mesajlar yazabilir, anketlere katılabilirsiniz. Kayıt işlemi hızlı, ücretsiz ve çok basittir. Lütfen kayıt bağlantısını tıklayınız.
  • İSGSİS www.isgsis.com Ocak 2019 dan beridir yeni bakanlık sunucularına eğitim verilerini sorunsuz aktarmaktadır. Bu listeye ürün adını yazdırmak isteyen firmalar lütfen https://www.ibyssorucevap.com/yardim/iletisim/ bölümünden site yönetimi ile iletişime geçsinler.
  • İBYS entragratör firma bildirim sistemi: Çevrim dışıdır. Bildirim açma sayfasına ulaşılamamaktadır.
  • İBYS sunucuları çevrim içidir.
  • Eğitim verisi gönderim durumu: Servisler çalışır durumdadır. Eğitim verileri gönderilebilmektedir.
  • E-reçete gönderim durumu: e-reçete sistemi çevrimiçi durumda ve çalışmaktadır.
  • Tehlike kaynak bildirim durumu: Risk değerlendirmesine bağlı olarak bildirimi yapılacak tehlike kaynaklarının bildirim web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden tehlike kaynağı bildirimi yapılmamaktadır an itibarı ile.
  • Muayene detay bildirim durumu: İş yeri sağlık gözetimi kapsamında çalışan sağlığı çalışmalarından olan çalışan muayenelerinin detay bildirimi yapılacak web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden muayene detay bildirimi yapılmamaktadır an itibarı ile.
  • Olay bildirim durumu: İş güvenliği kapsamında olay bildirimlerinin detay aktarımı yapılacak web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden olay bildirimleri detayları aktarımı yapılmamaktadır an itibarı ile.

Gönderilen eğitimler ne kadar sürede onaylanıyor?

ayfer serbest

Yeni üye
merhaba;
gönderilen eğitimler bakanlıkça ne kadar sürede onaylanıyor? 04.06.2021 tarihinde gönderdiğim eğitim halen kuyrukta beklemekte...
 
Güvendesin Türkiye

ibyssorucevap

Moderator
Site yetkilisi
Ayfer Hanım merhaba,

İBYS personeli değiliz ancak bu konudaki görüşümüzü sizinle paylaşmak istiyoruz.

Karşı tarafın yani İBYS sunucusundaki uygulamaların gönderilmiş eğitim oturum paketlerini kontrolleri farkı süreler zarfında gerçekleşebiliyor.

Örneğin, gönderimden 5 saniye sonra veya 5 dakika sonra veya 5 saat sonra veya 5 gün sonra veya 5 hafta sonra gibi.
Ekranınızda gördüğünüz sorgu numarası ile eğer bu sürelerden daha fazla sürelerde geri dönüş alamamış iseniz, aşağıdaki eposta adreslerine sorgu numaranızı da yazarak durumun akıbeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

ibys(@)ibys.gov.tr;
ibys(@)ailecalisma.gov.tr;
ibys(@)csgb.gov.tr

Not: ( ve ) parantezleri kaldırınız.
 
Güvendesin Türkiye
Üst