• Sitemizi misafir olarak gezmektesiniz. Eğer üyemiz değilseniz, misafir olarak sitedeki bir çok aktiviteden faydalanamazsınız. Tüm aktivitelerimizden faydalanabilmek için ücretsiz olarak topluluğumuza dahil olabilir, gerek diğer üyeler ile gerekse İBYS entegratör firma yetkilileri ile sohbet edebilir, konular açabilir, mesajlar yazabilir, anketlere katılabilirsiniz. Kayıt işlemi hızlı, ücretsiz ve çok basittir. Lütfen kayıt bağlantısını tıklayınız.
  • İSGSİS www.isgsis.com Ocak 2019 dan beridir yeni bakanlık sunucularına eğitim verilerini sorunsuz aktarmaktadır. Bu listeye ürün adını yazdırmak isteyen firmalar lütfen https://www.ibyssorucevap.com/yardim/iletisim/ bölümünden site yönetimi ile iletişime geçsinler.
  • İBYS entragratör firma bildirim sistemi: Çevrim dışıdır. Bildirim açma sayfasına ulaşılamamaktadır.
  • İBYS sunucuları çevrim içidir.
  • Eğitim verisi gönderim durumu: Servisler çalışır durumdadır. Eğitim verileri gönderilebilmektedir.
  • E-reçete gönderim durumu: e-reçete sistemi çevrimiçi durumda ve çalışmaktadır.
  • Tehlike kaynak bildirim durumu: Risk değerlendirmesine bağlı olarak bildirimi yapılacak tehlike kaynaklarının bildirim web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden tehlike kaynağı bildirimi yapılmamaktadır an itibarı ile.
  • Muayene detay bildirim durumu: İş yeri sağlık gözetimi kapsamında çalışan sağlığı çalışmalarından olan çalışan muayenelerinin detay bildirimi yapılacak web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden muayene detay bildirimi yapılmamaktadır an itibarı ile.
  • Olay bildirim durumu: İş güvenliği kapsamında olay bildirimlerinin detay aktarımı yapılacak web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden olay bildirimleri detayları aktarımı yapılmamaktadır an itibarı ile.

Çözümlendi Cevaplanmış Güncel İBYS Projesi Resmi Sorumlusu Kimdir?

Durum
Bu konu çözüldü! Çözüme git...

ibyssorucevap

Moderator
Site yetkilisi
ibys-sorumlusu-mustafa-tulu.png

1986 Ankara doğumlu olan Mustafa TÜLÜ, Ege Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden 2010 yılında mezun oldu.

2011 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünde İş Sağlığı ve Güvenliği Uzman Yardımcısı olarak göreve başladı. 3 yıllık uzman yardımcılığı döneminde iş sağlığı ve güvenliği alanında iş sağlığı ve güvenliği hizmeti veren kurumların yetkilendirilmesi ve denetiminde görev aldı.

2014 yılında "İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinde İSG Profesyonellerinin Algı ve Beklentileri" başlıklı tez çalışmasıyla İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı oldu. Şu an İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünde Sektörel ve Bilgi Yönetim Sistemi Daire Başkanlığında Risk Yönetimi ve İstatistik Şube Sorumluluğu görevini yürütmektedir.

Kaynak
 
Güvendesin Türkiye
Moderatör tarafından son düzenlenenler:
Durum
Bu konu çözüldü! Çözüme git...
Üst