• Sitemizi misafir olarak gezmektesiniz. Eğer üyemiz değilseniz, misafir olarak sitedeki bir çok aktiviteden faydalanamazsınız. Tüm aktivitelerimizden faydalanabilmek için ücretsiz olarak topluluğumuza dahil olabilir, gerek diğer üyeler ile gerekse İBYS entegratör firma yetkilileri ile sohbet edebilir, konular açabilir, mesajlar yazabilir, anketlere katılabilirsiniz. Kayıt işlemi hızlı, ücretsiz ve çok basittir. Lütfen kayıt bağlantısını tıklayınız.
  • İSGSİS www.isgsis.com Ocak 2019 dan beridir yeni bakanlık sunucularına eğitim verilerini sorunsuz aktarmaktadır. Bu listeye ürün adını yazdırmak isteyen firmalar lütfen https://www.ibyssorucevap.com/yardim/iletisim/ bölümünden site yönetimi ile iletişime geçsinler.
  • İBYS sunucuları çevrim içidir.
  • İBYS entragratör firma bildirim sistemi: Çevrimiçidir. Bildirim açma sayfası çalışır durumdadır.
  • Eğitim verisi gönderim durumu: Servisler çalışır durumdadır. Eğitim verileri gönderilebilmektedir.
  • E-reçete gönderim durumu: e-reçete sistemi çevrimiçi durumda ve çalışmaktadır.
  • Tehlike kaynak bildirim durumu: Risk değerlendirmesine bağlı olarak bildirimi yapılacak tehlike kaynaklarının bildirim web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden tehlike kaynağı bildirimi yapılmamaktadır an itibarı ile.
  • Muayene detay bildirim durumu: İş yeri sağlık gözetimi kapsamında çalışan sağlığı çalışmalarından olan çalışan muayenelerinin detay bildirimi yapılacak web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden muayene detay bildirimi yapılmamaktadır an itibarı ile.

ibyssorucevap

Moderator
Site yetkilisi
Sonuç KoduKod Açıklaması
200İşlem Başarılı
204İşlem Başarısız
210Zorunlu alanlarda hata var! Lütfen ilgili DVO yu yeniden kontrol ediniz.
211… numaralı eğitim kodu için …. eğitim tarihinde …..TC kimlik numaralı çalışana ait bir kayıt bulunmuştur! Tekrarlanan kayıt oluşmaması için ilgili işlem engellenmiştir. Lütfen daha önce gönderdiğiniz kayıtları kontrol ediniz!
212… kimlik numaralı İSG Profesyoneli ile … TC kimlik numaralı çalışan arasında iş yeri bazında bir bağ bulunamadı!
213… kimlik numaralı İSG Profesyoneli bulunamadı
214İmzalı içerik hatası! Lütfen bu mesajdaki xml ile kendi ürettiğiniz xml i karşılaştırınız! İBYS sunucularında kontrol için üretilen xml : …
215İsg prof TC kimlik no ile e imza sahibi aynı kişi değildir!
216En fazla 20 adet eğitim bildiriminde bulunabilirsiniz.
217En az 1 adet eğitim bildiriminde bulunmalısınız.
218En fazla 200 adet çalışan için bildirimde bulunabilirsiniz.
219En az 1 adet çalışan için bildirimde bulunmalısınız.
220Gönderilen eğitim listesinde aynı değer birden fazla bulunmaktadır!
221Gönderilen çalışan listesinde aynı değer birden fazla bulunmaktadır!
222Gelen imzanın bütünleşik imza(değer ile imzalama) olduğu tespit edilmiştir. İçerik doğrulaması yapılabilmesi için lütfen CAdES BES ayrık imza yapınız!
223En fazla 100 adet sorgu kodunu aynı anda servise gönderebilirsiniz.
401Firma kodu ve parola ile aktif bir firma bulunamadı! 1111 Sistem Hatası 2222 SQL Exception 0 İşlem devam ediyor

Güvendesin Türkiye