• Sitemizi misafir olarak gezmektesiniz. Eğer üyemiz değilseniz, misafir olarak sitedeki bir çok aktiviteden faydalanamazsınız. Tüm aktivitelerimizden faydalanabilmek için ücretsiz olarak topluluğumuza dahil olabilir, gerek diğer üyeler ile gerekse İBYS entegratör firma yetkilileri ile sohbet edebilir, konular açabilir, mesajlar yazabilir, anketlere katılabilirsiniz. Kayıt işlemi hızlı, ücretsiz ve çok basittir. Lütfen kayıt bağlantısını tıklayınız.
  • İSGSİS www.isgsis.com Ocak 2019 dan beridir yeni bakanlık sunucularına eğitim verilerini sorunsuz aktarmaktadır. Bu listeye ürün adını yazdırmak isteyen firmalar lütfen https://www.ibyssorucevap.com/yardim/iletisim/ bölümünden site yönetimi ile iletişime geçsinler.
  • İBYS entragratör firma bildirim sistemi: Çevrim dışıdır. Bildirim açma sayfasına ulaşılamamaktadır.
  • İBYS sunucuları çevrim içidir.
  • Eğitim verisi gönderim durumu: Servisler çalışır durumdadır. Eğitim verileri gönderilebilmektedir.
  • E-reçete gönderim durumu: e-reçete sistemi çevrimiçi durumda ve çalışmaktadır.
  • Tehlike kaynak bildirim durumu: Risk değerlendirmesine bağlı olarak bildirimi yapılacak tehlike kaynaklarının bildirim web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden tehlike kaynağı bildirimi yapılmamaktadır an itibarı ile.
  • Muayene detay bildirim durumu: İş yeri sağlık gözetimi kapsamında çalışan sağlığı çalışmalarından olan çalışan muayenelerinin detay bildirimi yapılacak web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden muayene detay bildirimi yapılmamaktadır an itibarı ile.
  • Olay bildirim durumu: İş güvenliği kapsamında olay bildirimlerinin detay aktarımı yapılacak web servisleri ve metotları henüz bakanlık tarafında oluşturulmadığı için İSG yazılımları içinden olay bildirimleri detayları aktarımı yapılmamaktadır an itibarı ile.

Neden İBYS Yazılım Ekibi, Çalışan-Örnek-Client Uygulaması Yayınlamıyor?

Murat Bayık

Administrator
Site yetkilisi
Neden İBYS Yazılım Ekibi, Çalışan-Örnek-Client Uygulaması Yayınlamıyor?

Görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz.

ÇSGB de Sağlık Bakanlığı'nın entegrasyon projelerinde yaptığı gibi bizleri...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız. Giriş yapın veya üye olun.
 
Güvendesin Türkiye
Son düzenleme:

Murat Bayık

Administrator
Site yetkilisi
Arkadaşlar mümkün olduğunca konulara katılımınızı rica ediyoruz.

Dünkü toplantıda bu talebimizi tekrar dile getirdik.
Başlangıçta Emre Bey "zamanım yok yazmayacağım" dese de, Mustafa Bey, "önerinizi dikkate alıyoruz ve yapacağız tamam" dedi.

En kısa sürede ÇALIŞIR CLIENT UYGULAMA'yı yazıp ibys sitesine koymalarına bekliyoruz.
 
Güvendesin Türkiye

cengkaplan

Yeni üye
murat bey kesinlikle haklısınız. Firmalara SPICE vb zorunlulular getiriyorlar. Aslında ilk olarak deletin kurumları SPICE zorunluğu almalı ki bizlerin entegrasyonu hızlı ve zahmetsiz olsun .
 
Güvendesin Türkiye
Üst